Tabulka A tým

 
 
Sobota 16. 9. 2017 15:30

Rozhodčí: Rek Lubomír - Formánková Marie, Landa Karel.

Neděle 17. 9. 2017 10:30

Rozhodčí: Landa Karel - Formánková Marie, Pokorný Petr.

Neděle 17. 9. 2017 15:30

Rozhodčí: Machala Karel - Horváth Ladislav, Pavlík Jaroslav.

Neděle 17. 9. 2017 15:30

Rozhodčí: Smutník Josef - Štrajt Jindřich, Klvač Jakub.

Neděle 17. 9. 2017 15:30

Rozhodčí: Julínek Jakub.

Neděle 17. 9. 2017 15:30

Rozhodčí: Dadák David.

Neděle 17. 9. 2017 15:30
Rozhodčí: Pokorný Petr - Landa Karel, Formánková Marie.
 
 
1. Ivanovice na Hané 6 6 0 0 34:8 18    
2. FKD B 6 5 0 1 28:8 15    
3. Nesovice 6 5 0 1 19:10 15    
4. Lysovice 6 4 0 2 14:7 12    
5. Kučerov 6 3 1 2 13:16 10    
6. M. Málkovice 6 2 3 1 9:14 9    
7. Pačlavice-Dětkovice B 6 2 1 3 15:13 7    
8. Chvalkovice na Hané 6 2 1 3 7:15 7    
9. Komořany 6 2 0 4 11:14 6    
10. Habrovany 6 2 0 4 8:17 6    
11. Račice 6 1 2 3 3:9 5    
12. Opatovice 6 1 2 3 11:20 5    
13. Hoštice-Heroltice 6 1 0 5 10:21 3    
14. Milonice-Uhřice 6 0 2 4 3:13 2    
 
 
Sobota 23. 9. 2017 15:30
Lysovice - Kučerov
 
Sobota 23. 9. 2017 15:30
Račice - Komořany
 
Sobota 23. 9. 2017 15:30
Chvalkovice na Hané - Pačlavice-Dětkovice B
 
Neděle 24. 9. 2017 15:30
Nesovice - M. Málkovice
 
Neděle 24. 9. 2017 15:30
Opatovice - Habrovany
 
Neděle 24. 9. 2017 15:30
Milonice-Uhřice - FKD B
 
Neděle 24. 9. 2017 15:30
Ivanovice na Hané - Hoštice-Heroltice

 

Tabulka B tým

 

Neděle 17. 9. 2017 13:00

Rozhodčí: Pindeš Miroslav.

Neděle 17. 9. 2017 13:00

Rozhodčí: Rek Lubomír - Landa Karel, Formánková Marie.

Neděle 17. 9. 2017 13:15

Rozhodčí: Štrajt Jindřich - Klvač Jakub, Smutník Josef.

Neděle 17. 9. 2017 15:30

Rozhodčí: Rek Lubomír.

 

1. Brankovice B 3 3 0 0 14:4 9    
2. Nesovice B 3 2 1 0 11:7 7    
3. Dědice B 3 2 0 1 11:4 6    
4. Komořany B 3 2 0 1 10:6 6    
5. Pustiměř B 2 1 1 0 6:4 4    
6. Bohdalice B 2 1 0 1 10:5 3    
7. SK RYCHTÁŘOV 3 1 0 2 7:7 3    
8. Opatovice B 3 1 0 2 2:8 3    
9. Hoštice-Heroltice B 3 0 0 3 1:13 0    
10. Ježkovice 3 0 0 3 5:19 0    

 

Sobota 23. 9. 2017 15:30
Nesovice B - Brankovice B
 
Neděle 24. 9. 2017 10:00
Ježkovice - Hoštice-Heroltice B
 
Neděle 24. 9. 2017 13:00
Pustiměř B - SK RYCHTÁŘOV
 
Neděle 24. 9. 2017 15:30
Bohdalice B - Komořany B
 
Čtvrtek 28. 9. 2017 15:00
Opatovice B - Dědice B
 

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena. Úprava webu 17.4.2011