branky: Pospíšil David 3, Vrtělka Štěpán

Sestava:

Vykoukal - Krištof, Trapka, Šlampa, Kurti - Kratochvíl, Polach, Kazimír Jiří, Vrtělka - Pospíšil, Plavina

Střídání: Kazimír - Kašpárek Jiří, Kurti - Nezdařil David, Vrtělka - Martinec

Tak jsme se přece jenom dočkali. První jarní body jsou doma.

Do první půlky jsme vstoupili velmi aktivně a během 15 minut jsme vedli 2:0. To nás uklidnilo a až na ojedinělé brejky jsme domácí k ničemu nepustili, a sami si vypracovali několik dalších příležitostí.

Do druhého poločasu jsme, dle mého názoru, vstoupili nekoncentrovaní. Domácím se vydařilo několik nakopávaných balonů (jejich typická hra), dostali jsme dvě branky a naše hra byla v troskách. A to ještě za stavu 2:4 chytil Juspa pénu. Pak jsme se ale uklidnili a vypracovali si sami další čisté gólovky. Nedokázali jsme ale ani jednu proměnit a tak až do konce zápasu domácí zlobili. Výsledek už jsme si ale pohlídali a tak můžeme slavit a slavit a slavit :-)